Shpërndaje lajmin

Pas tre ditësh shtyrje, seanca maratonë për verifikimin e masës së sigurisë ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha u përmbyll mbrëmjen e së enjtes në Gjykatën e Posaçme, në mungesë të Berishës dhe në prani të një avokateje të caktuar kryesisht. Gjyqtarja Irena Gjoka, pasi shqyrtoi kërkimet e prokurorëve Arben Kraja dhe Enkeleda Millonai si dhe parashtrimet […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *