December 1, 2021

Sekuestrohet një sasi e konsiderueshme lënde narkotike në Korçë, disa persona në pranga

Shpërndaje lajmin

Disa persona janë vënë në pranga në Korçë mbrëmjen e së shtunës gjatë një aksioni për lëndë narkotike. Burime për ABC bëjnë të ditur se pas disa muajsh hetime, lënda është sekuestruar me finalizimin e një operacioni të sektorit të antitrafikut.

Mësohet gjithashtu se operacioni është ende duke u zhvilluar dhe priten arrestime të personave të tjerë të përfshirë në trafikimin e lëndëve narkotike. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *