Shaqiri e mbyll me Liverpool, ja 4 ekipet që e duan

Share

Xherdan Shaqiri do të largohet nga Liverpooli në fund të këtij sezoni, shkruan Albeu.com.

Për Shaqirin ofertat nuk mungojnë teksa interesohen plot 4 ekipe: Roma, Sevilla, Lazio dhe Fenerbahce.

Sipas raportimeve nga Anglia, Liverpooli do 15 milionë euro për ta lënë të lirë të largohet.

Ndërkojhë, Xherdan Shaqiri ka kontratë të vlefshme me “Të Kuqtë” deri më 30 qershor të vitit 2023. /albeu.com/

Komento

Recent Posts

  • albeu
  • lajme
  • moti
  • Shqiperi

Parashikimi i motit për ditën e enjte, 21 Tetor 2021

2 hours ago
  • Bota
  • Koronavirusi: çast pas çasti
  • lajme

Shteti që po hyn në bllokadë 1 mujore për shkak të Covid-19

3 hours ago