January 13, 2022

Shënon Tirana me penallti, mbyllet pjesa e parë 1-0 (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Është mbyllur pjesa e parë në “Air Albania” midis Tirana-Partizani me rezultatin 1-0.

Një ndeshje me intesitet të lartë dhe plot emocione.

Tirana ka shënuar në minutat shtesë të pjesës parë me një penallti të akorduar nga VAR.

Vesel Limaj ekzekuton saktë penalltinë dhe kalon në avantazh Tiranën./


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *