Sherr masiv në Fier, kërcënohen dy persona dhe iu sulmohet makina

0
Shpërndaje lajmin

Po nga këto struktura u proceduan penalisht shtetasit K. K., 59 vjeç dhe F. K., 33 vjeç, banues në Tiranë, pasi kanë goditur me grushte shtetasit L. K. dhe L. M., si edhe kanë kanosur shtetasin L. M., të cilit i kanë dëmtuar edhe derën e automjetit.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *