Sherr me thika në një shkollë në Kamzë, plagoset 15-vjeçari

0
Shpërndaje lajmin

Kamzë/Informacion paraprak
Më datë 16.05.2023, në Kamzë, në ambientet e jashtme të shkollës “Ahmet Zogu”, janë konfliktuar dy nxënës shkolle, dhe gjatë konfliktit shtetasi K. Gj., 18 vjeç, dyshohet se ka goditur me mjet prerës një 15-vjeçar, i cili si pasojë është dëmtuar lehtë në krah.
Autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
vijon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *