“Sherr” mes Albanos dhe Dionisit, shqetësohen fermerët

0
Shpërndaje lajmin

Dy nga fermerët më të pëlqyer të publikut shqiptar në “Ferma VIP” janë Albano Bogdo dhe Dijonis Biba.
Dyshja shpesh shihen duke krijuar situata të ndryshme në fermë, duke shkaktuar të qeshura te publiku.
Mirëpo pak më parë, Albano dhe Dijonisi bashkë me Çiljetën, kanë inskenuar një sherr mes tyre, për të parë reagimin e fermerëve të tjerë.

@mesoni.gjuh.tjera.offic
Albano dionisi bëhen sikur zihen banoret dalin të shqetsuar jasht dhe nuk e din se qfar po ndodh
♬ original sound – mesoni.gjuh.tjera.official

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *