Sherr mes policëve në Tiranë/ Efektivi i SHÇBA-së kanos me armë dy kolegët

Share

Një konflikt i ashpër mes punonjësve të Policisë ka ndodhur në Tiranë.

Ardit Zenelaj, i cili është me detyrë punonjës policie e Forcave Operacionale të SHÇBA, teksa drejtonte automjetin pranë kryqëzimit të rrugës ‘’Jordan Misja’’ është ndaluar nga policët bashkiakë.

Mësohet se ai nuk iu bind urdhërit si dhe madje ka kanosur dy policët me inicialet V.S, dhe K.K. Tashmë ngjarja ka përfunduar në Prokurori./CNA.al


Share

Komente