Sherr në qendër të Pogradecit, të lënduarit në gjendje të dehur

0
Shpërndaje lajmin

Një konflikt mes dy personave të dehur ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në qendër të Pogradecit.
Sherri dyshohet se ka agravuar pas një debati për motive banale, ndërsa të dy personat e përfshirë janë lënduar dhe janë dërguar në spitalin e Pogradecit për mjekim.
Policia ka filluar hetimet për rastin, duke marrë edhe deklarata të banorëve që janë gjendur aty pranë gjatë sherrit.
Të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Vetëvritet 49-vjeçari në Pogradec
Gjendet i mbytur në rezervuar 60-vjeçari në Pogradec

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *