‘Shiko kush luan” drejt fundit, Luana zbulon detajet

Share

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, gjersa herë pas here nuk mungon as me poza provokuese, shkruan portali arbresh.info

Me fotografi të publikuara nga vendi i saj i punës, Luana zbuloi detajet e programit.

luana

” Working on #ShikoKushLUAN, do jemi bashke deri ne 30 Janar 💜 Cfare doni te shihni ne 4 episodet e fundit?”, shkroi Luana.

Luana në anën tjetër ka qenë në përgatitje të një projekti muzikor, por akoma nuk ka lansuar ndonjë të ri.

I fundit mbetet “Locos” në bashkëpunim me artistin me famë ndërkombëtare, Jay Santos. /arbresh.info/


Share

Komente