Shpërndaje lajmin

VLORË- Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër, pasditen e sotme në Kaninë të Vlorës.
Si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale.
Autoritetet ndodhën në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet./
 
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *