SHKSHZ organizon mbrëmjen artistike “Eja me vjeshtën”

Share

Shoqata e Krijuesve Shqiptarë në Zvicër organizon të premten, më 24 shtator, në Cyrih, një mbrëmje artistike. Në mbrëmjen që mbahet në bibliotekën “Pestalozi” të qytetit të Cyrihut, do të ketë promovim librash të rinj, ekspozitë të arteve pamore dhe lexim poezish.

Mbrëmja fillon në orën 18.00 dhe mbahet duke respektuar masat e mbrojtjes kundër Covid – 19.

 

Komento

Recent Posts

 • a1Instant
 • Aktualitet
 • gjoba
 • makina inteligjente
 • Të fundit

Makina inteligjente “këput” në gjoba shoferët që shkelin rregullat, si funksionon

4 hours ago
 • a1Instant
 • Emisione
 • Enkeljed Alibeaj
 • Francesco Becchetti
 • gjykata kushtetuese
 • Log.
 • Politikë

Mazhoranca rrëzoi “Bechetti-n”, Alibeaj në ABC: Çështjen do ta çojmë në Kushtetuese

6 hours ago