October 20, 2021

Shoku i Kozakut reagon pas rrëmbimit të sotëm dhe ka dy fjalë për Fabio Dushkun

Shpërndaje lajmin

Kapja e Kozakut sot nga grupi i mbështetësve të Fabio Dushkut duke e detyruar të thotë fjalë banale ndaj vetes ka shkaktuar reagime të forta mes shokëve të tij.

Lexo edhe: VIDEO/ Nga sharjet, te tritoli dhe rrëmbimi i sotëm: Si nisi kot sherri mes Kozakut dhe Fabio Dushkut

Njëri prej tyre, i quajtur Medi Hiseni me banim në Zvicër është futur live duke iu drejtuar Fabio Dushkut, që sipas familjarëve të Kozakut qendron pas rrëmbimit të tij sot pasdite në Tiranë.

Lexo edhe: VIDEO/ Rrëmbimi i Kozakut dhe roli i Fabio Dushkut: A do të ndërhyjë “Stresi” për të shuar gjakrat?

Medi Hiseni thotë se nuk mundet që katër burra të merren me një person duke e futur forcërisht në makinë. Ai ka sfiduar Fabio Dushkun dhe shokët e tij duke thënë se ata vetëm kështu dinë të sillen.

/

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *