Shpend Ahmeti ia lë fajin fushatës për rritjen e rasteve me koronavirus

Share

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas rritjes së rasteve me koronavirus.

Ai ka publikuar një postim ku ka shkruar “Fushata”.

Me këtë fjalë, ai ia ka lënë fajin fushatës zgjedhore dhe partive politike për rritjen e rasteve me koronavirus.

Në 24 orët e fundit rezultuan 398 raste të reja me koronavirus.

Fushata!

Posted by Shpend A. Ahmeti on Sunday, February 21, 2021

 


Share

Komente