Shpërthen Tayna, publikon pamje provokuese (VIDEO)

Share

Tayna ka publikuar sot në rrjete sociale disa imazhe mjaft provokuese, ku shfaqet me nj stil interesant me veshje me printe tigri, me grim shumë të kuruar.

Gjithashtu në Instastory ajo ka publikuar edhe një video, ku shihet duke e shijuar atmosferën e duke vallëzuar me ritme shumë provokuese.

Si kuptohet nga këto imazhe, Tayna duket se është në xhirimet e videoklipit të ri dhe mund të themi se do të jetë zjarr.

Komento

Recent Posts