January 23, 2022

Shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë, ndërron jetë edhe 15-vjeçarja e plagosur

Shpërndaje lajmin

Shpërthimi i bombulës së gazit me 4 korrik në Velipojë, ndërron jetë në Itali dhe vajza e dytë e familjes Gjoka nga Gajushi i Lezhes.

Pavaresisht trajtimit mjekesor Klarisa Gjoka 15 vjece nuk mundi tju mbijetoje plageve te marra.

Disa ditë me parë gjeti vdekjen dhe motra e saj Daniela Gjoka 19-vjeçe, e cila përcoll sot për në banesën e fundit. /albeu.com/

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *