Shpërndaje lajmin

Shqipëria do të presë 200 të burgosur nga Britania e Madhe pasi vendet dhjetorin e kaluar u zotuan të luftojnë së bashku krimin e organizuar dhe emigracionin e paligjshëm. “200 të burgosur shqiptarë në burgjet e Anglisë dhe Uellsit që vuajnë dënime me katër vjet burg ose më shumë do të kthehen në dy vitet […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *