September 18, 2021

Shqiptari nga Kosova përfshihet në një sherr në Shëngjin, rrihet në sy të gruas shtatzënë

Shpërndaje lajmin

Një shqiptar nga Kosova është përfshirë në një konflikt fizik në një hotel në Shëngjin. Mediat bëjnë me dije se ai është rrahur në prani të gruas së tij e cila ishte shtatzënë.

Gazeta Insajderi ka kontaktuar me hotelin ku ka ndodhur ngjarja. Ky i fundit ka deklaruar se në sherr janë përfshirë disa klientë pas një debati.

“Kishte ndodhur një debat ne mes klientëve dhe ka përfunduar me përleshje, askush nuk është rrahur nga kamerierët tanë’, ka deklaruar hoteli. m.v/abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *