Shqiptari tenton të mbysë bashkëshorten në Itali, gruaja në gjendje të rëndë

0
Shpërndaje lajmin

Një shqiptar në Itali ka tentuar të mbysë gruan e tij pas një debati, shkruan Ansa.
Kur e kuptoi seriozitetin e veprimit te tij kërkoi ndërhyrjen e personelit mjekësor dhe u arrestua për tentativë vrasjeje nga policia e Savonës.
Gruaja në gjendje kritike është shtruar në spitalin San Paolo në Savona.
Burri u trensferua në burg dhe do të duhet të përgjigjet për veprën penale të vrasjes së mbetur në tentativë./Albeu.com 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *