Shqiptarja e nominuar për çmimin prestigjioz, “Global Woman Club”

Share

150616347 10225426525148247 5861698061513958226 n 1

Shqiptarja, Remzije Zeka Sherifi, është nominuar për kategorinë Honorary Global Women nga “Global Woman Club”, transmeton albinfo.ch.

“E ngazëllyer dhe mese mirënjohëse    për nominimin tim si finaliste  në mesin e grave nga tërë,  çmim prestigjioz i  Global Woman Club  , në kategorinë Honorary Global Women, andaj  që të përkrahni këtë nominim” shprehet zonja Remzije.

151269292 10225428296352526 3178342279242285669 n

 


Share

Komente