Shtatori sjell shanse për të bërë para, 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë shumë sukses

0
Shpërndaje lajmin

Pozicioni i planetëve gjatë muajit shtator do të jetë shumë i favorshëm, pavarësisht se Merkuri do të jetë retrogradë që fillon më 10 gusht. Premton sukses në shumë fusha, përfshirë financat. Disa përfaqësues të shenjave të zodiakut do të jenë pak më të favorizuar nga planetët. Ja për kë bëhet fjalë.
Gaforrja
Lista e njerëzve më të suksesshëm financiarisht në shtator kryesohet nga Gaforret sepse janë ndër ato shenja që ndikohen më pak nga Mërkuri. Kjo do të thotë se ndërsa shumica e njerëzve do të kenë probleme dhe vështirësi për shkak të retrogradit të tij, Gaforret do të jenë në gjendje të përdorin 5 minutat e tyre për të kaluar konkurrencën e tyre, për të zgjidhur problemet dhe për të arritur sukses. Astrologët kanë një këshillë për të gjithë – mos hezitoni! Ju duhet të veproni shpejt, me qëllim dhe pa vonesë, shkruan .
Shigjetari
Shigjetarët janë gjithashtu të kursyer nga ndikimi negativ i Mërkurit, kështu që ata do të jenë në gjendje t’i tregojnë vetes dhe njerëzve përreth tyre produktivitetin maksimal. Nëse në të kaluarën ka pasur ndonjë vështirësi dhe problem, Urani retrograd do të ndryshojë tërësisht gjithçka, duke e kthyer situatën në favorin tuaj.
Kur duket sikur po humbisni, do të jeni në gjendje të merrni fitoren në minutën e fundit. Astrologët ju këshillojnë të dëgjoni më shpesh intuitën tuaj dhe të merrni masa vendimtare. Sa më shpejt të futeni në “luftën” financiare, aq më mirë. Shtatori është një kohë shumë e favorshme për ju për të investuar.
Peshqit
Përfaqësuesit e kësaj shenje do të jenë të favorizuar edhe nga planetët gjatë muajit shtator. Astrologët ju këshillojnë që fillimin e muajit ta kaloni në kërkim të një pune apo hobi të ri. Ju mund të filloni biznesin tuaj, të përpiqeni të fitoni para nga talentet tuaja. Tani është koha për të shkëlqyer, shkruan .
Do të jeni të sigurt, të sigurt në vetvete dhe do të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Kjo kohë është ideale për udhëtime pune dhe ndryshim ambienti. Shanset janë të mëdha që disa përfaqësues të shenjës të marrin një promovim nëse arrijnë të arrijnë rezultate të shkëlqyera në fund të verës. /
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *