Shtëllunga tymi dhe njerëz të frikësuar, merr flakë makina në Pogradec

0
Shpërndaje lajmin

Një makinë është djegur plotësisht në aksin Pogradec – Qafë Thanë.
3 gra dhe 1 fëmijë kanë qenë brenda mjetit dhe fatmirësisht kanë shpëtuar.
Në pamjet e siguruara nga Euronews Albania ata dëgjohen të frikësuar, ndërsa policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Mbyllet numërimi, PS fiton Pogradecin me afro 10.000 vota diferencë
Vonohet procesi në Pogradec, s’ka priza për pajisjet e identifikimit elektronik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *