Shtëpia e Madonës në shitje për 26 mln dollarë, ia bleu The Weeknd 7 mln më pak

0
Shpërndaje lajmin

Madona ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj për 26 milionë dollarë.
Këngëtarja e bleu pronën vetëm një vit më parë nga The Weeknd për 19,3 milionë dollarë.
Vet këngëtari kanadez në vitin 2017 e bleu shtëpinë 1 milionë dollarë më pak.
Tani Madona nga kjo shitje pret të fitojë rreth 7 milionë dollarë.
Shtëpia është 12 mijë metra katrorë, me 9 dhoma gjumi. Ka një teatër, një palestër, sallë pritje të madhe për evenimente muzikore, bar të brendshëm dhe te jashtëm, dhe nuk i mungon pishina.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Rihana tregon arsyen e veshjeve ekstravagante në shtatzëni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *