Shumë ndryshe nga sot, Luana Vjollca publikon foton kur ishte vetëm 16-vjeç

Share

Moderatorja Luana Vjollca është bërë nostalgjike, dhe ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj disa momente të 13 viteve më parë.

Luana ka pozuar për kopertinën e radhës së një reviste atëherë. Me rroba banjo në foton e parë dhe fustan në të dytën, ajo nxjerr në pah linjat elegante.

Krahas fotos, shkruhet se Luana është marrë disa herë me modeling por tashmë i është dedikuar televizionit.

FOTO:

FDDFF


Share

Komente