Sindi rikthehet në Përputhen, Elvisi i bën gjestin romantik

Share

Juli dhe Sindi u pezulluan nga “Përputhen” pas një debati të ashpër në emisionin e së hënës.

Juli u rikthye në program të enjten, ndërsa Sindi rikthehet mbrëmjen e sotme. Konkurrentja ka publikuar një video gjatë xhirimeve të “Përputhen Prime”, ku shihet e kuruar deri në detaje.

Elvisi, konkurrenti i cili ka deklaruar se është në studio vetëm për Sindin, ka publikuar në Instastory një foto pranë saj me një dedikim shumë domethënës.

“Në të mirë e në të keq”, ka shkruar ai./arbresh.info/

640 0 6032b6a74459e 334x600 1


Share

Komente