SONDAZH/ Shkodra mes Benet Becit dhe Bardh Spahisë, kush fiton?

0
Shpërndaje lajmin

AlbEu është duke zhvilluar një sondazh për zgjedhjet lokale të 14 majit duke listuar të gjithë kandidatët për çdo bashki.
Jepni pëlqimin tuaj: Kush fiton në Shkodër?
Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.
Në Shkodër janë përballë Benet Beci i Partisë Socialiste dhe Bardh Spahia i koalicionit Bashkë Fitojmë.
Shkodra ka qenë e djathtë gjithnjë, por duket se kësaj radhe gara do të jetë tepër e fortë për shkak edhe të profilit që kanë të dy kandidatët.
Secili prej lexuesve do të ketë mundësi të votojë vetëm një herë në sondazh gjatë një javë.
FUTU KËTU TE FAQJA KRYESORE E SONDAZHIT
Sondazhi do të mbyllet në fund të javës dhe rezultatet do të bëhen publike të dielën, për t’u rihapur sërish të henën e javës pasardhëse. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *