“Sot Toka do të pushtohet nga alienët, rreth 8,000 njerëz do të dërgohen në një planet tjetër”, parashikimi i bujshëm

0
Shpërndaje lajmin

Udhëtarët në kohë të TikTok bëjnë parashikime se alienët do të zbarkojnë sot. Është një nga tendencat në rritje të TikTok, njerëzit që pretendojnë se janë nga e ardhmja dhe bëjnë parashikime për atë që do të vijë.
Shpesh ato janë të zymta, duke përfshirë parandjenjat për fillimin e luftërave dhe uljen e meteoritëve, shkruan DailyMail.
Tani, parashikimi i fundit është se një sulm i pashmangshëm dhe pushtuesit do të arrijnë sot.
Eno Alaric, i cili përdor emrin @theradiantimetraveller pretendon se është nga viti 2671.
Llogaria ka më shumë se 350,000 ndjekës, dhe ky klip i veçantë ka grumbulluar mijëra shikime.
Fillimisht e postuar në tetor, lexon: ” Po, unë jam një udhëtar i vërtetë në kohë, bota së shpejti do të përfundojë. Një specie aliene shumë armiqësore po vjen për të marrë përsëri Tokën, ne nuk do të fitojmë.  Më 23 mars 2023, rreth 8,000 njerëz do të dërgohen në një planet tjetër të banueshëm”.
Duke sqaruar profecinë, më pas thuhet se toka nuk mbaron më 23 mars. Ndërkohë, videoja ka marrë qindra komente. /
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *