Shpërndaje lajmin

Prokuroria e Posaçme njoftoi të mërkurën dërgimin për gjykim të dosjes ndaj tre personave të akuzuar si pjesë e një organizate kriminale që trafikonte dhe shpërndante drogë në Norvegji. Në njoftim prokuroria bën me dije se mes të pandehurve të akuzuar për trafik narkotikësh dhe të qenit pjesë e një organizate kriminale është Flori Pali, […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *