SPAK përfundon hetimet për mjekun Edvin Prifti, i komunikon akuzat zyrtare

0
Shpërndaje lajmin

Mjeku kardiokirurg Edvin Prifti nën hetim për korrupsion dhe pastrim parash është paraqitur në SPAK, i shoqëruar nga avokati i tij Henrik Ligori
Mjekut i janë komunikuar zyrtarisht akuzat dhe tashmë dosja e tij pritet të dërgohet në GJKKO për gjykim
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *