Spektakël në qiell, Rama nxjerr foton kuqezi

Share

Pas shiut të rrëmbyeshëm dhe breshërit, qielli në kryeqytet u flakërua gjatë perëndimit të sotëm.

Ka qenë dhe kreu i qeverisë Edi Rama i cili ka ndarë një foto nga perëndimi shkëputur pranë stadiumit Air-Albania. 

“Kuqezi”, shkruan Rama.

Komento

Recent Posts

 • a1Instant
 • Kosovë
 • perendimi
 • Rajoni
 • Serbi
 • vucic

Vuçiç: Perëndimi të mos mbështesë veprimet e Prishtinës

44 mins ago
 • Bota
 • Ekonomi
 • Financa
 • Gjermania
 • kredia
 • lajme
 • mbrojtja e klimes
 • Turqia

Gjermania i jep kredi milionëshe Turqisë për mbrojtjen e klimës

44 mins ago
 • arsenal
 • Jovic
 • real madrid
 • Sport

Arsenali dhe Interi në garë për sulmuesin e Real Madridit

2 hours ago