September 25, 2021

Sportco parashikon në kokë dy supersfidat e sotme të Champions (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Sportco.io ka parashikuar dy supersfidat e sotme të Champions mes Inter-Real Madrid dhe Liverpool-Milan.

Sipas adresës së njohur e cila në Euro 2020 parashikoi disa supersfida në kokë, Interi dhe Reali parashikohet me rezultatin 2-2.

Ndërkohë, ndeshja tjetër mes Liverpoolit dhe Milanit parashikohet  me fitoren e Liverpoolit 1-0. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *