Sportco parshikon në kokë dy supersfidat e sotme të Euro 2020 (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Sot luhen dy supersfida në Euro 2020.

Përmballja për mos t’u humbur është supersfida mes Francës dhe Gjermanisë, ndërsa në Puskas Arena luhet sfida tjetër e Grupit F mes Hungarisë dhe Portugalisë, shkruan Albeu.com.

 

Ndërkohë, faqja e specializuar e parashikimeve sportive Sportco.io ka parashikuar në kokë dy sfidat sotme.

Sipas Sportco.io Gjermania fiton 2-1 ndaj Francës, ndërsa parshikon një barazim 1-1 mes  Hungarisë dhe Portugalisë. /albeu.com/

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *