January 23, 2022

Stresi ofendon rëndë publikisht Gazmend Bardhin

Shpërndaje lajmin

Partia Demokratike po kalon periudhën më të vështirë ndonjëherë me demokratët e ndarë në dy tabore: ata që mbështesin Sali Berishën dhe ata që mbështesin Lulzim Bashën.

Situata konfliktuoze arriti kulmin më 8 janar kur në selinë e PD, ndodhi një situatë e paprecedentë me dhunë e të lënduar, ku për më shumë se 3 orë pati përplasje mes mbështetësve të dy palëve.

Një ditë pasi u la i lirë dhe dha një deklaratë tallëse në Instagram ai ka sulmuar publikisht sekretarin e Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi.

Reperi ka publikuar një foto të Bardhit në Instastory nga intervista e tij në Opinion duke shkruar: “Ik o t ***** ropt se veç ti ta shpif mlreimoral”. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *