Surpriza për Krishtlindje e Gwen Stefani

Share

Gwen Stefani dhe producenti Ryan Tedder sjellin për publikun një tjetër këngë për këtë fundvit, nën titullin “Here This Christmas”.

Kënga do të publikohet në vigjiljen e Krishtlindjeve dhe është pjesë e albumit të këngëtares, fituese të çmimit Grammy, “You Make It Feel Like Christmas”. 


Share

Komente