January 25, 2022

Surprizë! Arilena Ara zbulon projektin më të rëndësishëm të karrierës

Shpërndaje lajmin

Arilena Ara është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Këngëtarja ka surprizuar fansat e saj me lajmin që sapo ka zbuluar në rrjete sociale. Arilena ka gati albumin e parë të karrierës, ku ka shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda saj.

Ai do të vijë me titullin “POP ART” dhe pritet të publikohet së shpejti. “Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë. E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi! Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Ndërkohë, kujtojmë që këngëtarja do të vijë me dy superbashkëpunime. Ajo është bërë bashkë me Dafina Zeqirin ndërkohë që ka gjithashtu dhe një bashkëpunim me Noizy-n që është planifikuar të publikohet i pari. /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *