Surprizohet me një buqetë të madhe me trëndafila në Vlorë, Rama: E kam ditëlindjen me 4 korrik

Shpërndaje lajmin

Kryeministri Edi Rama është suprizuar nga një buqetë e madhe me trëndafila kur ishte duke folur me qytetarët në Vlorë.
Teksa ishte duke folur për luftën, kryeministri ndaloi për një moment dhe më pas tha se ai e kishte ditëlindjen me datën 4 korrik, po ashtu shtoi se as Partia Socialiste nuk e ka ditëlindjen sot.
Më pas i gjeti vendin duke thënë, kta trëndafile të jenë 10 plus gjitha vitet e tjera që partia socialiste do të vazhdojë të qeverisi, kuptohet jo me mua deri at’hre, por rëndësi ka me partinë socialiste./
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *