September 25, 2021

Surprizuese: Klea Huta ndryshon “look”, çfarë i ka bërë flokëve moderatorja

Shpërndaje lajmin

Klea Huta është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për thjeshtësinë e saj besnike.

Mirëpo, së fundmi duket që Klea ka vendosur të bëjë një ndryshim në “look” si rrallëherë. Ajo vazhdon të ketë flokët e gjatë dhe të zinj, por me një ndryshim të vogël.

Klea ka prerë balluket dhe nuk ka nguruar që këtë ta tregojë përmes postimeve në rrjetet sociale.

Mesa duket ky ndryshim është pritur shumë mirë nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme, Klea ka qenë e ftuar në “E ardhmja është vajzë” në ABC, ku ka folur për gjithçka nga prindërit deri te dashuria për Elgitin./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *