Tani prezanton “Përputhen” dhe ka një famë të madhe, por nuk do ta besoni dot se çfarë ka punuar Bora Zemani në fillimet e saj në TCH (FOTO)

Share

Sot është një nga figurat më të njohura publike, po flasim pikërisht për Bora Zemanin, që falë prezantimit të Perputhen ka arritur shume famë. Por dikur Bora Zemani ka qenë velinë e ”Fiks Fare”.

Sigurisht buzëqeshjen dhe këmbët i ka pasur gjithmonë në formë, por dikur ajo ka qenë bionde.

Disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë, ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare.

Shumë nga ne mund të mos e mbajnë mend këtë fakt dhe do ta kishim të vështirë ta dallonim, sepse në atë kohë ishte shumë e dobët dhe bionde.

FOTO:

640 0 60350a86a8747

640 0 60350a8681839


Share

Komente