September 18, 2021

Te Lazio apo Napoli! Ku do të shkojë Shaqiri?

Shpërndaje lajmin

Jo vetëm Lazio, por edhe Napoli ka hyrë në garë për Xherdan Shaqirin.

Mediat në Spanjë dhe Sky Sports UK sugjerojnë se e ardhmja e anësorit mund të vendoset brenda kësaj jave.

Pas interesimit të Lazios në garë ka hyrë edhe Napoli.

Shaqiri ka kontratë me Liverpoolin deri në qershor të vitit 2022 dhe ai mund të shitet për rreth 15 milionë euro. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *