Të shtëna me armë në afërsi të Niklës

Shpërndaje lajmin

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e së premtes në afërsi të Niklës.
Mësohet se fillimisht ka pasur të shtëna me pistoletë, 5-6 të shtëna dhe më pas ka pasur edhe breshëri kallashi.
Nuk dihet ende nëse ka pasur përplasje apo të plagosur.
Ende nuk ka një reagim nga policia. Janë banorë të zonës ata që kanë konfirmuar për ABC për të shtënat e njëpasnjëshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.