Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, raportohet për të plagosur

0
Shpërndaje lajmin

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e kësaj të shtune në qytetin e Shkodrës.
Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se të shtënat kanë ndodhur në lagjen Salo Halili.
Raportohet se i plagosur ka mbetur një person i identifikuar si Jaser Osmani.
Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.
Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *