Të shtëna me armë zjarri në Tiranë/ Ka të plagosur

Share

Të shtëna me armë zjarri raportohen mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Paraprakisht, mësohet se një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-parkut të autobusëve në kryeqytet. Nga të dhënat e para raportohet se ka pasur një konflikt mes dy pronarëve për një pallat.

Autoritetet ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojne për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e  detajeve të këtij konflikti./CNA.al 

 

 


Share

Komente