December 3, 2021

Të vdekur në dhomën e saunas, policia: Kush janë 4 viktimat

Shpërndaje lajmin

Kavajë- Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja shokuese e ndodhur sonte në Qerret, ku 4 persona u gjetën të vdekur.

Sipas policisë raportohet se rreth orës 22:20, në Qerret, në ambientet e saunës të një hoteli, dyshohet se janë asfiksuar dhe për pasojë kanë ndërruar jetë shtetasit Rus, K. S, 31 vjeçe,  N. L, 58 vjeç, N. A, 37 vjeçe dhe S. A, 40 vjeç. Raportohet se hoteli ku u gjetën 4 viktimat është “Hotel Gloria”, me 5 yje.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. / / 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *