Temperatura surprizuese, parashikimi i motit për datën 12 dhjetor 2023

0
Shpërndaje lajmin

Ditën e martë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Por temperaturat do të jenë surprizuese pasi do të pësojnë një rritje drastike krahasuar me ditët e fundit.
Temperatura makismale arrin në 17 gradë celcius.
Orët e pasdites dhe në vijim parashikohet të sjellin alternimersh vranësirash dhe kthjellimesh. Më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore, veriore.
Temperatura minimale: 0 gradë celcius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *