January 25, 2022

“Tërmet 7 ballsh”, Stresi publikon super hitin “po foli i fundit” (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, rreperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi, ka publikuar hitin e verës të titulluar: Po foli i fundit.

Në fakt Stresi i cili ndodhet në Londër, prej dhjetorit, këtë klip e kishte paralajmëruar prej kohësh ku i drejtohet me diss disa rreperave.

Ndërkohë, klipi është 6 minuta dhe është xhiruar në Londër, ndërsa është punuar nga producenti Enes Qosa.

Më poshtë ju mund të dëgjoni video klipin. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *