Tërmet në Kosovë, epiqendra në Malishevë

0
Shpërndaje lajmin

Një tërmet ka ndodhur në Kosovë në orët e pasditës të së hënës në zonën e Malishevës.
Meteo Kosova raporton se tërmeti ka qenë epiqendër në mes të Malishevës dhe Tërpezës, me magnitudë prej 3.1 shkallë Rihter, transmeton Albinfo.ch.
“Tërmet me epiqendër në mes të Malishevës dhe Tërpezës, me magnitudë prej 3.1 shkallë Rihter! Tërmeti ka ndodhur në orën 18:04”, thuhet në njoftim./Albinfo.ch/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *