Tërmeti me magnitudë 6.1 ndërpret transmetimin televiziv, të ftuarit lënë studion (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Një tërmet me magnitudë 6.1 ballë ka ndërprerë transmetimin e drejtpërdrejtë televiziv në Bogota të Kolumbisë.
Lëkundjet u pasuan nga një sërë pasgoditjesh, të vlerësuara me magnitudë 5.6 dhe 4.8 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *