Teuta, Shkëndija e Prishtina presin shortin e Champions, KËTU mund ta ndiqni DIREKT

Shpërndaje lajmin

Shorti për turin e parë të Champions League hidhet prej orës 12:00 në Nion të Zvicrës dhe tre klube shqiptare presin të mësojnë rivalët e tyre.

Teuta dhe Shkëndija presin të mësojnë rivalët e turit të parë, sikurse edhe Prishtina që më parë duhet ta sigurojë kalimin në këtë tur.

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

TEUTA / Ludogorets 1945 (BUL), Sheriff Tiraspol (MDA), Dinamo Tbilisi (GEO). Kairat Almaty (KAZ)

SHKËNDIJA / HJK Helsinki (FIN), Connah’s Quay Nomads (WAL), Mura (SVN), Borac Banja Luka (BIH)

*FITUESI I TURIT PARAELIMINATOR/ Dinamo Zagreb (CRO), Ferencvaros (HUN), Zalgiris Vilnius (LTU), Flora Tallinn (EST)

*Folgore (SMR) – Prishtina (KOS) / HB Torshavn (FRO) – Inter Club d’Escaldes (AND) (Gjysmëfinalet)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *