Theu rregullat e qarkullimit rrugor, “e pëson” këngëtari i njohur (FOTO LAJM)

0
Shpërndaje lajmin

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, është gjobitur pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor mbrëmjen e së shtunës në Tiranë.

Sipas burimeve, artisti ka tejkaluar normat e lejuara në një zonë të banuar në qytet dhe si ndëshkim ka marrë 60 mijë lekë gjobë.
Fotot e siguruara nga “Shqiptarja.com” tregojnë gjobën e këngëtarit dhe makinën të cilën e kishte të veshur me xhama të zinj dhe pa leje.

Kujtojmë se Imeri ka paralajmëruar herë pas herë, përmes fotografive në Instagram, për mundësinë e nxjerrjes së një kënge të re./ /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *