Tifozët e Napolit Spallettit: Do të kthejmë makinën e vjedhur që të largoheni (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Tifozët e Napolit i dërguan diçka më shumë se një mesazh të qartë Luciano Spallettit pas dështimeve në Kupë dhe Kampionat.
Kështu me rastin që i vodhën makinën muaj më parë (një Fiat Panda) gjetën rastin e duhur për të shprehur mërzinë e tyre.
“Spalletti, do ta kthejmë Panda e vjedhur që të largohesh”. / /

Massima solidarietà a mister #Spalletti. Questo non è tifo, questa non è amore per i colori di una squadra che rappresenta una meravigliosa città. Lo striscione apparso nel piazzale del #Maradona è vergogna allo stato puro #Napoli pic.twitter.com/AJ9HPbhLyn
— Antonello Perillo (@anperillo) May 12, 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *